BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Uzskaites sistēmas
Saskaņā ar ES prasībām daudzos ražošanas uzņēmumos nepieciešams nodrošināt visa ražošanas cikla reģistrēšanu – no izejvielu saņemšanas līdz gatavās produkcijas realizēšanai, lai nepieciešamības gadījumā varētu izsekot visam ražošanas ciklam un uzzinātu, kad un no kā saņemti izejošie komponenti, kurš, kad un ar kādam iekārtām veica dotās partijas ražošanu. Noliktavā ir nepieciešams optimāli izvietot dažāda veida preces, ievērojot partijas, kā arī operatīvi komplektēt pasūtījumus.

Mēs piedāvājam skenerus un mobilos terminālus ar iebūvētajiem svītru-kodu skeneriem, kuri būtiski paaugstina darbinieku produktivitāti, samazina „cilvēcīga faktora ietekmi” (neaizvietojamus noliktavas darbiniekus, kuri pārzina preču izvietojumu). Termināla izmantošana režīmā „smalkais klients” daudzos gadījumos ļauj samazināt izmaksas uzskaites programmatūras pārveidošanā. Preču marķēšana ne tikai ar svītru-koda uzlīmēm bet arī ar UHF RFID, nodrošina preču pārvietošanas ārpus noliktavas kontroles un reģistrācijas iespējas, samazina zādzības iespējas un ļauj automātiski identificēt katru konkrētu preci.  

Mūsu piedāvātie risinājumi, kas ietver iekārtas un programmatūru, ļauj atrisināt šo uzdevumu ar diezgan nelieliem izdevumiem par iekārtām, darba spēku un izejmateriāliem:
  • nepatērējamie komponenti objektu identificēšanai (iekārtas, atgriežamā tara, vietas noliktavā u.c.) uz RFID vai svītru kodu bāzes
  • patērējamie komponenti izejvielu, materiālu, produkcijas identificēšanai, parasti – ar svītru kodiem
  • personāla caurlaižu identifikatori
  • stacionārie un mobilie termināli ar iebūvētiem nolasītājiem, kas uzstādīti blakus ražošanas iekārtām, noliktavās
  • programmatūra, iekārta sakariem ar jau esošo uzņēmuma uzskaites sistēmu un integrēšanai vienotā uzņēmuma tīklā
  • industriālais lokālais tīkls stacionāro un mobilo iekārtu darbam


Firmām, kas izstrādā materiālās uzskaites programmas, mēs piedāvājam  portatīvo datu savākšanas terminālu jaunāko versiju demo paraugus no tādiem pasaulē pazīstamie ražotājiem, kā Honeywell, Datalogic, Intermec, Motorola.