BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un signalizācijas sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Rīga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00

Cienījamie klienti un partneri!
No š.g. 29.jūnija samaksa par pakalpojumiem un precēm tiks pieņemta ar pārskaitījumu, PayPal, kā arī internetbankā, izmantojot veikalā uzstādīto datoru.


Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontrole pie datoriem un citām iekārtām

Iekārtu (kopēšanas iekārtu, printeru, kafijas automātu u.c.) izmantošanas pieejamības ierobežošana, uzskaite un kontrole ir papildinājums uzņēmumos ar pieejas kontroles sistēmu. Šim nolūkam ir nepeciešams pieslēgt attiecīgām iekārtām nolasītājus, kā arī papildināt sistēmas programmatūru.

Piemēram, bezkontakta kartīšu nolasītāji, kas pieslēdzami pie datora caur USB, atļauj piekļūt šim datoram tikai tad, kad uz šī nolasītāja atrodas īpašnieka bezkontakta kartīte-caurlaide. Ja kartītes nav, lietotāja ekrāns, klaviatūra un account ir bloķēti.

Sarežģītāki risinājumi, kas saistīti ar identifikatoriem uzņēmumos un organizācijās, ko mēs esam izstrādājuši produkcijas kontrolei un uzskaitei, kā arī operāciju, kuras pilda darbinieki, uzskaitei. Šajā gadījumā ir iespējams būtiski samazināt izdevumus saražotās produkcijas un paveiktā darba uzskaitei.

DAccess sistēma, izstrādāta ar BIS S,  piedāvā ne tikai ieejas/izejas notikumu reģīstrēšanu, bet arī jebkādu citu, saistītu ar personālas caurlaides nolasīšanu, ka arī atbalsta dažādu iekārtu pieslēgšanu - piemēram,nolasītajus un terminālus, kurus ir ērti izmantot ne tikai priekš darba laika, bet arī priekš izpildīta darba uzskaites. Priekš tā ir pietiekams uzstadīt attiecīgos terminālus vai nolasītājus vajadzīgajā vietā, nodot attiecīgus norīkojumus personālam un noformēt atskaiti par noteiktu laika periodu.

Piemēram, pie sistēmas var pieslēgt papildus svītru kodu vai UHF-zīmju skēneri. Tajā pašā laikā darbinieks var piereģistrēt sistēmā informāciju par produkciju, operācijas izpildes laiku un izpildītāju (sevi).


______________________________________________________________________________________________________

navigo   piekļuves kontrole pie iekārtam   
 
naviGO   Crescendo    
______________________________________________________________________________________________________