BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Pakalpojumu automatizācija Autostāvvietu vadības sistēmas FidPark-Car

FidPark-Car autostāvvietu vadības sistēma nodrošina autostāvvietas pakalpojumu kontroli un apmaksu, kā arī citu preču un pakalpojumu kontroli un apmaksu ar dažādiem maksājumu veidiem. Klientu identificēšanai var izmantot automašīnas nunura zīmes ciparus, talonus ar svītru kodiem, bezkontakta (RFID) kartes, mobilā telefona numuru. Autovadītājiem tiek piedāvātas dažādas iespējas ērtai stāvvietas lietošanai un apmaksai - priekšapmaksa, depozīti, notikumu caurlaides, abonementi, automātikie maksājumi, kas piesaistīti automašīnas numuram vai bankas kartei.

Sistēmas parametrus var "nokonfigurēt" tā, lai sasniegtu noteikto biznesa mērķi - maksimālo peļņu, maksimālo stāvvietas caurlaidības spēju, brīvo vietu pieejamību. Var tikt nodrošināta FidPark integrācija ar piekļuves kontroles un videonovērošanas sistēmām, kā arī ar uzņēmuma biznesa uzskaites sistēmām.

Piedāvājam arī ekonomiski izdevīgus risinājumus dienesta stāvvietām, kas ievērojami samazina izdevumus to pārbaldībai un uzturēšanai.Automātiskās kases
Sistēmu var aprīkot ar dažādas konfigurācijas automātiskajām kasēm (kases automātiem). Visrentablākais risinājums - automāts, kurā apmaku var veikt tikai ar bankas norēķinu kartēm. Atkarībā no aprīkojuma, automāts var pieņemt arī banknotes un/vai monētas, kā arī izsniegt atlikumu banknotēs vai monētās. Automātu var izmantot arī kā kiosku, lai sniegtu klientiem informāciju un pieņemtu apmaksu par citiem pakalpojumiem.


FidPark vadības programmatūra
FidPark sistēma darbojas on-line režīmā un to vada servera programma. Programma darbojas Windows vidē. Atbilstoši prasībām uz atteikumizturību, tā var atrasties uz fiziskā jeb virtuālā servera, vai arī mākonī. Salīdzinoši vienkāršās sistēmās šo programmu var izvietot kādā no esošajiem datoriem (piemēram, kases automātā).

Speciālās FidPark programmas nodrošina sistēmas pārvaldību - sistēmas lietotāju un pastāvīgo klientu reģistrāciju, dažādu pārskatu ģenerēšanu un daudzas citas funkcijas.