BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
FidPark piedāvā plašu risinājumu klāstu autostāvvietām. Drošas pieejas kontroles sistēmas nodrošina augstu komforta līmeni Jūsu klientiem, kā arī sniedz visu nepieciešamo informāciju un atskaites autostāvvietas profesionālai vadībai.

Transportlīdzekļu vadītājiem tiek piedāvātas ērtas lietošanas un apmaksas iespējas. Stāvvietas iespējams aprīkot ar dažādas konfigurācijas kases automātiem vai barjerām, kā arī ir pieejama versija ar transportlīdzekļa reģistrācijas numura atpazīšanu, kas ļauj izveidot kombinētu stāvvietu sistēmu.

Transportlīdzekļu reģistrācijas numuru atpazīšana

Transportlīdzekļu reģistrācijas numuru atpazīšana (APNR – Automatic Plate Number Recognition) mūsdienās kļūst arvien populārāka, jo nav nepieciešama termināļu vai barjeru uzstādīšana. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām, šādu autostāvvietu projektēšanas un iekārtu, īpaši videokameru, izvietošanas procesā ir jāievēro stingrākas prasības. Izpildot visus nosacījumus, mūsu ANPR sistēma nodrošina augstu atpazīšanas kvalitāti.

FidPark-Phone

FidPark-Phone izmanto mobilos telefonus kā identifikācijas līdzekli. Šī sistēma lieliski darbojas slēgtās stāvvietās, kuras apmeklē pastāvīgie klienti un to apmeklētāji. Piedāvātais risinājums nodrošina optimālu stāvvietu sadalījumu starp nomniekiem un to apmeklētājiem, kā arī nav nepieciešams apsardzes darbinieks vai termināļi, kas kontrolē ieeju/izeju.