BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Automašīnu reģistrācijas numura zīmju atpazīšanas tehnoloģija (ANPR - Automatic Number Plate Recognition, jeb LPR - Licence Plate Recognition) arvien plašāk tiek izmantota publiskajās maksas stāvvietās, kā arī dienesta stāvvietās, jo nodrošina jaunas iespējas un neprasa iebraukšanas un izbraukšanas terminālu uzstādīšanu. Daudzzonu autostāvvietās var pat atteikties no barjerām pie iebraukšanas/izbraukšanas un starp zonām.

FidPark-ANPR kases automāti maksas stāvvietu klientiem ļauj identificēt savu automašīnu un samaksāt par stāvvietu pat tad, ja automašīnas numurs pie iebraukšanas tika nolasīts ar kļūdu. Numura piesaiste pie bankas kartiņas var nodrošinat automātisku pakalpojumu apmaksu.

FidPark ļauj ANPR tehnoloģiju savietot ar "tradicionālajām" tehnoloģijām, piemērām -  taloniem ar svītru kodu. Izbraucot no stāvvietas var pārbaudīt gan talona numuru, gan automašīnas numuru, kas izslēdz iespēju no stāvvietas izbraukt ar svešu automašīnu.


Mūsu daudzgadīgā pieredze ANPR sistēmu izstrādē un ekspluatācijā ļauj garantēt augstu atpazīšanas kvalitāti, kas ir tuva 100%, ar minimālu stāvvietas personala iesaisti. Tika realizēti vairāki ANPR standarta procedūras papildinājumi un uzlabojumi.