BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Tika pagarināts Deister electronic biznesa partnera statuss (18.01.2018)
Firmai BIS S tika pagarināts kompanijas Deister electronic biznesa partnera statuss
Sīkāk
Universālais kases automāts KA570 (04.12.2017)
Automāts paredzēts naudas pieņemšanai un atlikuma izsniegšanai ar monētām (no 0.01 €) un banknotēm (līdz 500 €), apmaksai ar...
Sīkāk
PVC karšu laminēšanas modulis (01.12.2017)
Ideāls modulis PVC karšu laminēšanai un aizsardzībai. Tagad ir pieejama CLM izmantošana autonomā režīmā
Sīkāk
HID servisa partnera statuss (25.11.2016)
Saņemti sertifikāti karšu printeru FARGO HDP un DTC sēriju tehniskajām atbalstam un apstiprināts Fargo servisa partnera statuss.
Sīkāk
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks aprīlī:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
21.04.2018. 09:00-18:00
30.04.2018. - Brīvdiena

Cienījamie klienti un partneri!
Samaksa par pakalpojumiem un precēm tiks pieņemta ar pārskaitījumu un PayPal


Partneri
Ko mēs darām?
Mēs izstrādājam, uzstādām un apkalpojam sistēmas, saistītas ar informāciju tehnoloģijām (IT), drošību un ražošanu - pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmas, autostāvvietas vadības sistēmas, videonovērošanas sistēmas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, uzskaites sistēmas.

Mūsu lielāko klientu sarakstu var aplūkot
šeit.
Atlaides
Rekomendējam
159.01 €
Jaunās paaudzes pārrunu ierīce, kas balstās uz SIP protokola. Nodrošina ofisa darbiniekiem iespēju sazināties ar...
Monētu pieņēmējs ar hoperi un seifu Hopera ietilpība - ~1500 * 1€ monētas Ātrums - 12 monētas/sek Seifa ietilpība -...
3939.76 €
Klasiskais trīs stangu turnikets ar noapaļotām sānu statnēm. Caurlaides spēja - līdz 40 cilvēkiem minūtē. Var izvēlēties...
Pašapkalpošanās naudas inkasācijas sistēma
Sistēma FidPark-CC kopā ar inksācijas automātiem KA-560 ir paredzēta atrai skaidras naudas pieņemšanai (piemēram, no kasieriem j sabiedriskas transporta vadītājiem). Klienti tiek identeficēti ar bezkontakta kartiņam, var izmantot arī citu identificēšanas tehnoloģiju (pirkstu nospedumi, svītru kodi utt.)

Klients tiek identificēts pēc bezkontakta ID kartes ar viņa fotogrāfijas saglabāšanu datu bāzē.

Automātu KA-560 var izmantot kā klientu pašapkalpošanās kiosku. Tā iekšēja aprīkojumam ir trīskāršu monēšu un banknošu aizsardzība.

Sistēmu FidPark-CC var integrēt ar uzņēmuma uzskaites sistēmām, tā ļauj ievērojami samazināt naudas inkasācijas izmaksas un uzlabot uzņēmuma dzrbinieku darba apstakļus.
FidPark-LPR
Sistēmā FidPark-LPR (LPR-License Plate Recognition) specialā videokamera fiksē automašīnas numuru, programma atpazīst to un ieraksta datu bazē. Sistēmai FidPark tas sniedz ne tikai papildus iespējas  transporta stāvvietu kontrolēšanā, bet arī  ražošanas un bizness procesu automatizācijā, kuriem ir saistība ar vieglo un smago transportu. 
  • FidPark-LPR maksas autostāvvietās izslēdz iespēju iebraukt ar vienu automašīnu un izbraukt ar citu (ar citu numuru).
  • Starp autostāvvietas  izbraukšanas un iebraukšanas joslām nav nepieciešamības izveidot  saliņu un izvietot terminālus  uz tās.
  • Gadījumos kad nejauši vai tīši tiek nozaudēts talons (piemēram, kad maksa par stāvvietas izmantošanu pārsniedz sodu par talona nozaudēšānu), rodas iespēja pēc automašīnas numura uzreiz noteikt datumu un iebraukšanas laiku, kā arī atbilstošu stāvvietas maksu. Tādas iespējas ir īpaši pieprasītas autostāvietās blakus stacijām, lidostām un tml.
  • Kad transports iebrauc uzņēmuma vai noliktavas teritorijā, to valsts numuru ir ērti izmantot pie iekraušanas/izkrausanas darbiem, rindu sistēmās, dokumentu noformēšanā un izbraukšanai no teritorijas.

“Parastajās” maksas autostāvvietās numura atpazīšana nevar aizvietot bezkontaksta kartīšu vai talonu izmantošanu, bet var tas papildinat.  Ne visi  klienti atceras savas automašīnas valsts numuru, kas var izraisīt pārpratumus un izveidot rindas pie apmaksas un izbraukšanas.