BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Piekļuves kontroles sistēmas bez apmaksas
FidPark sistēmas nodrošina ekonomiskus risinājumus, izmantojot vairākas cilvēku, transporta un citu objektu identifikācijas tehnoloģijas. Mēs palīdzēsim atrast piekļuves kontroles risinājumus, kas atbilst konkrētam uzdevumam.

FidPark-Access Control priekšrocības:
 • Sistēma atbalsta dažādu veidu elektroniskās, biometriskās un citas identifikācijas tehnoloģijas;
 • Ērts administratora interfeiss, kas pieejams caur internetu;
 • Iespēja izveidot caurlaižu grupas un norobežot caurlaižu skaitu objektos, ko pārvalda uzņēmuma administrators;
 • Ērta apmeklētāju pieteikšana caur Internet un to kontrole;
 • Centralizēta jaunu versiju uzstādīšana;
 • Atskaišu ģenerēšana un to sūtīšana uz klienta e-pastu;
 • Integrēšana ar citām sistēmām;
 • Operatīva sistēmu diagnostika un problēmu risināšana;
 • Iespēja darboties off-line, kad pazūd interneta savienojums (tiek lokāli saglabāts klientu saraksts un visi notikumi, kas vēlāk tiek ierakstītu centrālā datubāzē).
FidPark piekļuves kontroles sistēmu papildu opcijas ir:
 • viesnīcu piekļuves sistēmu kontrole ;
 • dienesta stāvvietas;
 • transporta kustības kontrole un reversīvo posmu vadība.


Sistēmas ar RFID
Piedavājam sistēmas ar RF IDentifikāciju, kas izmanto kartiņu (aproču, breloku utt.) unikālo numuru. Visi numuri tiek glabāti uz FidPark servera jeb mākonī, ka arī vadības modulī, kas nodrošina optimālo attiecību "sistēmas atteikumizturība-cena" arī tad, kad rodas Interneta problēmas. 

RFID karšu tehnoloģijas ļauj mums piedavāt optimālo FidPark risinājumu atkarība no nepieciešamas nolasīšanas distances, kas var mainīties no dažiem centimetriem (NFC, HF, LF) līdz 10-15 metriem (UHF passive) un pat pāri simts metriem (UHF Active beacons, Bluetooth, BLE).

Šādas mūsu sistēmas tiek darbinātas iekštelpās un ārpus tām cilvēku un transporta (t.sk. sabiedriskā) kontrolei un reģistrācijai. Visi notikumi tiek reģistrēti, atskaites ir pieejāmas caur WEB un/vai LAN. 

Piekļuves kontrole ar paaugstinātu drošību
Kā ir zināms, LF (Low Frequency) kartiņas praktiski nav aizsargāti pret ID klonēšanu. HF (High Frequency) identifikātori ir labāk aizsargāti, bet, pieaugot datoru resursiem, arī rodas iespēja uzlauzt sistēmu.

Paaugstinātai pieejas kontroles drošībai piedavājam RFID SEOS (Secure Element) tehnoloģiju, kas izmanto speciālus nolasītājus un RFID kartiņas, ar unikāliem ID numuriem, ko karšu ražotajs ir piesaistījis individuālām klientam. Pie tam virtuālo SEOS elementu (datus) var ierakstīt viedtālrunī plastikāta RFID kartiņas vietā.

Paaugstināta drošība piemīt arī biometriskiem identificēšanas metodēm - proti, sejas atpazīšanai un pirkstu nospiedumiem. Mēs piedavājam industriālus pirkstu nospiedumu skenerus (kas darbojas sniegā, mitrumā, ar netīrām rokām utt.), ka arī izmantojam 3D sejas atpazīšanas algoritmus, kas nereaģē uz cilvēku foto.


Ekonomiskās pieejas kontroles sistēmas
 Lai nodrošināt cilvēku pieejas kontroli ar minimālām izmaksām, mēs piedavājam sistēmu ar viedtālruni un svītru kodu uzlīmi pie durvīm ar elektromagnetisko slēdzeni. Kad ar viedtālruni noskene šo svītru kodu, uz serveri tiek nosūtīta informācija par klienta ID un slēdzeni, un sistēma atver durvis. Ja uz objekta ir WiFi, izmaksas var papildus samazināt.

Vēl viens ekonomisks risinājums ir piesaistīt durvju jeb barjeras atvēršanu pie zvana uz attiecīgo numuru, bet šīm risnājumam ir ļoti zema aizsardzība - zvanu var veikt no jebkuras vietas.

Piedavājam arī risinājumu ar Bluetooth tehnoloģiju, kur var pieregulēt nolasītāja jūtību nolasīšanas distances norobežošanai brīvroku režīmā.