BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@biss.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Piekļuves kontroles sistēmas (PKS) nodrošina caurlaižu turētājiem piekļuves tiesības objektā (telpās, autostāvvietās u.c.), kā arī reģistrē informāciju par notikumiem.

Mēs piedavājam dažādas PKS, kas, atkarībā no objekta īpatnībām, var darboties autonomi (standalone), bezsaistes (off-line) un tiešsaistes (on-line) režīmā.

Piedāvājam arī:
Pieteikuma forma piekļuves kontroles sistēmas iegādei

DAccess

Piekļuves kontroles sistēmas DAccess īpašības:

• On-line un off-line sistēmu priekšrocību kombinācija, jo tiek izmantoti vadības moduļi, kuru datu apmaiņa ar serveri notiek caur lokālo tīklu, un
kontrolieri ar līnijas garumu līdz 1200 m

• Dažādu identifikācijas tehnoloģiju uzturēšana ļauj vienā uzņēmumā izmantot atpazīšanu pēc pirkstu nospiedumiem, ka arī kartītes personālam un caurlaides autotransportam ar nolasīšanas attālumu 10 cm un 10 m, pieslēdzot turniketus, durvis, barjeras, reģistratorus un citas ierīces.

• Sistēma efektīvi strādā gan mazos, gan lielos uzņēmumos ar tūkstošiem darbinieku dažādās lokācijas vietās, starp kurām datu apmaiņa notiek caur Internetu.

• Moduļveida arhitektūra un SQL-bāzu izmantošana nodrošina integrāciju ar uzņēmuma informāciju sistēmām, kā arī darba vietu optimālu konfigurāciju (kadru daļa, caurlaižu pasūtīšana, apsardzes dienests, uzņēmuma administrācija u.c.).

• J
ebkuram darbiniekam var sastādīt individuālu darba grafiku (fiksētu, maiņu, slīdošo u.c.) ,  ņemot vērā nostrādātās virsstundas, nakts stundas un citus noteikumus.

• Windows programma Ukey ļauj darbinioekiem attalināti vadīt iekārtas (durvis utt.) no jebkura datora, kas atrodas tīklā, bet Guardian nodrošina ērtu grafisku interfeisu apsargam, parādot visu slēdzeņu/turniketu stāvokli objekta kartē, kā arī darbinieku atrašanās vietu darba telpās.

Kontroles piekļuves un darba laika uzskaites sistēma DAccess ir papildināta ar jaunu funkciju. Kamēr caurlaide atrodas uz nolasītāja vai tā „kabatiņā”, var ieslēgt aprīkojumu (iekārtas, apgaismojumu, gaisa kondicionierus utt), un izslēgt to pēc caurlaides noņemšanas no nolasītāja.DAccess web-serviss
DAccess web-serviss ir programmatūra, kas pēc pieprasījuma veido un atgriež datus par DAccess caurlaides nolasīšanas notikumiem xml-formātā.

Speciāli konfigurēta applikācija Guardian ģenerē notikumus servisam. Šis Guardian tiek palaists automātiski pēc servera ieslēgšanas vai pārstartēšanas.

Kontrolieru jeb reģistrācijas punktu, kuru notikumi tiks attēloti servisā, izvēli (konfigurēšanu) Guardian programmai veic Administrators saskaņā ar DAccess dokumentāciju.DAccess ekrāna formu piemēri

Apsarga darba vieta (Guardian)


 

Administratora darba vieta

 


Filtrs

 


Atskaite par mēnesi

 

Viena no darba laika atskaitēm (TAReport) 

Personāla pievienošana