BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00

13.jūnija 9:00 - 18:00
19.jūnija 9:00 - 17:00
22. - 24. jūnijā - Brīvdienas
Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontroles sistēmas Mehānisko atslēgu vadības sistēma
Kurš pēdējais paņēma telpas atslēgu? Pie kā atrodas dienesta automašīnas atslēgas? Kurš pēdējais un kad nodeva noliktavas atslēgu?

Atslēgu izsniegšanas/nodošanas vadības un reģistrācijas sistēma (AVRS)
 atbildēs uz visiem šiem jautājumiem ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību.

Sistēmas lietotāji var paņemt tikai tās atslēgas, uz kurām viņiem ir piešķirtas lietotāju tiesības. Lietotāju identifikācija notiek, izmantojot bezkontakta kartes, PIN kodu vai kartīti + kodu, lai paaugstinātu drošības līmeni. Sistēmā vienmēr ir informācija par to, vai atslēga ir uz vietas, tiek izslēgts cilvēciskais faktors un tiek nodrošināta 100% atslēgu paņemšanas/nodošanas reģistrācija.

Sistēmā ietilpst mehanisko atslēgu skapis ar katras atslēgas bloķēšanas iekārtām, ka arī termināls ar tastatūru un iebūvēto bezkontakta karšu nolasītāju. Termināls reģistrē informāciju par lietotājiem, atslēgām un pieejas tiesībām. Atslēgas vai citas vērtīgas lietas droši tiek piestiprinātas pie izturīga bezkontakta elektroniskā breloka (tags). Katram tagam ir unikāls numurs, kas tiek nolasīts brīdī, kad atslēgta tiek paņemta vai novietota atpakaļ.


Sistēmu var pieslēgt pie datora, pie LAN/WAN-tīkla, papildināt ar jauniem termināļiem un atslēgu skapīšiem. AVRS var papildināt jau esošas piekļuves kontroles sistēmas durvīm ar mehāniskajām slēdzenēm un atslēgām, pie tam izmantot jau esošās darbinieku piekļuves kartes.

Datorprogramma "Komandu centrs" ar daudzvalodu interfeisu ļauj uzstādīt un kontrolēt visas komponentes. Visas darbības no visiem termināliem un skapīšiem tiek saglabātas centrālajā datu bāzē. Atskaitēs var redzēt visus, jeb pēc nepieciešamajiem kritērijiem atlasītos notikumus ar atslēgām un lietotājiem. 


FidPark-KeyLocks
FidPark-KeyLocks ir vienkāršs un ekonomisks risinājums mehānisko atslēgu (piemēram, telpām) atgriešanai/izsniegšanai lietotājiem, kam tika piešķirtas atslēgu lietošanas tiesības
Lietotāji un atslēgas tiek identificēti, piemēram, pēc RFID kartēm vai pēc brelokiem, kuras operators nolasa atslēgu izsniegšanas vai atgriešanas laikā.

Sistēmā vienmēr ir pieejama aktuālā informācija par katru atslēgu, kā arī atskaites par visiem notikumiem ar atslēgām un lietotājiem.

Sistēmas priekšrocības:
  • neierobežots lietotāju un atslēgu skaits;
  • sistēmas funkcionalitātes paplašināšana;
  • daudzlietotāju datu bāze;
  • aizsardzība pret vandālismu un programmatūras uzlaušanu.