BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontroles sistēmas Darba laika uzskaite- DAccess Reports
Darbinieku darba laika uzskaite ir viens no veidiem, kā paaugstināt viņu darba kvalitāti. Darba laika uzskaites automatizācija ļauj:
  • veikt darba laika kontroli un uzskaiti; 
  • noteikt darba algu saskaņā ar reāli nostrādātām stundām;
  • noteikt darbiniekam individuālu darba grafiku (fiksētu, maiņās, ar slīdošo grafiku utt.), ņemot vērā nostrādātās virsstundas;
  • samazināt cilvēciskā faktora ietekmi, kļūdu un ļaunprātību skaitu;
  • automātiski izveidot nostrādātā laika tabulas, lai tās nebūtu jāveido manuāli.
Izejošā informācija parasti pienāk no pieejas kontroles sistēmas uzņēmumā, bet var izmantot arī speciālus termināļus, nepiesaistot tos pieejas kontroles uzskaitei. DAccess Report programmatūras opcija ļauj izmantot datus no esošās pieejas kontroles sistēmas vai tā darbojas kopā ar  DAccess sistēmu.

Lai darba laika atskaites būtu precīzas, ir nepieciešamas tehniskas un administratīvas darbības, lai visu darbinieku atnākšana un aiziešana tiktu reģistrēta. Pretējā gadījumā nāksies manuāli rediģēt sistēmas datus (piemēram, ja vairāki darbinieki kopā aizbrauc ar automašīnu, nevis iziet caur turniketu, un uzņēmumā nav manuālie reģistrēšanas punkti).


DAccess Report

Programma DAccess Report var darboties kopā ar
sistēmu dAccess vai arī izmantot datus par uzņēmuma darbinieku ieejas-izejas notikumiem no citas pieejas kontroles sistēmas datu bāzes.
 
Programma ģenerē atskaites par nostrādāto laiku, balstoties uz uzņēmuma kadru daļas politiku attiecībā uz dažādas kategorijas darbinieku darba disciplīnu un režīmu. Tā piemēram, darbinieki var vairākkārtīgi atstāt uzņēmuma teritoriju un atgriezties atpakaļ, kā arī ierasties un aiziet ārpus darba laika, neierasties darbā (dažādu iemeslu dēļ), slimot, iet atvaļinājumā, ņemt brīvdienas, būt komandējumā.

Moduļa DAccess Report funkcijas un iespējas:
  • bāzes informācijas ievadīšana par visu kategoriju darbinieku darba grafikiem;
  • reāli nostrādātā laika salīdzināšana ar darba grafiku;
  • datu rediģēšanas iespēja (piemēram, iemeslu ievadīšana, kāpēc darbinieks nav bijis darbā, vai arī nostrādāto stundu korekcija, ievērojot vietējo komandējumu);
  • dažādas informācijas izsniegšana pēc uzņēmuma vadības, grāmatvedības un nodaļu vadītāju pieprasījuma.


Visas darbības, kas saistītas ar darba grafika un tā saucamo līguma atzīmju rediģēšanu par darbinieka neatrašanās uzņēmumā iemesliem, ir iespējamas tikai tad, ja ir attiecīgas piekļuves tiesības, un tās tiek reģistrētas speciālā žurnālā.

Darbinieka statuss un viņa darba apmaksa var mainīties arī atkarībā no tā, vai dotās darba stundas ir parastas darba stundas vai virsstundas, nakts stundas, vai darbs brīvdienās/svētkos utt.


Dažas ekrānu formas

Summārā atskaite


Darba laika uzskaites tabula

Atskaite par reģistrācijām

Darba grafiki un darba grupas