BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Uzņēmuma apmeklētāju piekļuves kontrole un uzskaite sniedz nepieciešamo informāciju par sekojošiem apmeklēšanas dalibniekiem un to atbildību:
  • apmeklētāju;
  • uzņēmuma darbinieku, kas pasūtīja caurlaidi;
  • caurlaižu biroja darbinieku, kurš izsniedza apmeklētājam vienreizējo caurlaidi;
  • apsardzes darbinieku, kurš atzīmēja vizītes izbeigšanu un izdzēsa caurlaidi, (ja netiek izmantots turnikets ar šādu funkciju).
Vienreizējās caurlaides parasti ir tehnoloģiski savietojamas ar darbinieku pastāvīgajām RFID caurlaidēm, bet vizuāli atšķiras no tām un pieļauj vairākkārtēju lietošanu. Uz tām var uzdrukāt „Apmeklētājs” vai konkrētā cilvēka rekvizītus (uz plastikāta termo kartes var vairākkārt uzdrukāt apmeklētāja rekvizītus, pie tam iepriekš uzdrukātie attēli tiek dzēsti).


DAccess Visitor

Programma paredzēta apmeklētāju piekļuves kontrolei uzņēmumos ar pieejas kontroles sistēmu (piem., DAccess). Programma nodrošina caurlaides pasūtīšanu un noformēšanu, apmeklētāju ieiešanas-iziešanas kontroli un atskaišu ģenerēšanu.

Visi dati tiek saglabāti uz servera. Darbam ar programmu var izmantot jebkuru datoru, kas pieslēgts pie uzņēmuma lokālā tīkla vai Interneta, izmantojot standarta pārlūku. Pieeja datiem ir atļauta tikai autorizētiem lietotājiem – darbiniekiem, kuriem ir tiesības pasūtīt caurlaides, caurlaižu biroja darbiniekiem, apsardzei, administrācijai.

DAccess Visitor
izmantošana ļauj paaugstināt gan darbinieku un apsardzes darbinieku personisko atbildību, gan uzņēmuma drošību kopumā, par cik tiek nodrošināta iespēja izsekot jebkura apmeklējuma vēsturi un statistiku.