BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Aprīkojums un programmas Cilvēku un transporta skaitītāji
Cilvēku automātiskās uzskaites sistēmas tiek izmantotas daudzos objektos – piemēram, veikalos un tirdzniecības centros, lidostās, muzejos, bibliotēkās, ar mērķi saņemt mārketingam nepieciešamo informāciju, kā arī drošības nolūkos. Ugunsgrēka vai bīstamos gadījumos sistēma sniedz precīzus datus par ēkā atrodošos cilvēku daudzumu, kurus nepieciešams evakuēt no ēkas.

Pieejas kontroles sistēmās tāda skaitītāja izmantošana dažos gadījumos ļauj atteikties no turniketiem - ja pirms skaitītāja nostrādāšanas ieiešanas vai iziešanas gadījumā pirms tam pie attiecīgā nolasītāja netika pielikta derīga caurlaide, sistēma izdod trauksmes signālu apsargam.

Mūsu piedāvājamās iekārtas izmanto sekojošas tehnoloģijas:
  • Infrasarkanā barjera. To priekšrocība – zema cena, trūkums – ne pārāk augsta precizitāte lielas cilvēku plūsmas gadījumā; 
  • Termokameras, kas uzstādītas virs cilvēkiem (pie griestiem) nodrošina būtiski augstāku precizitāti, bet tām ir arī augstāka cena; 
  • Videokameras ar attēlu apstrādes programmu VideoAnalytics, ļauj apvienot videonovērošanas funkcijas ar cilvēku skaitīšanu. Šī tehnoloģija precizitātes ziņā pagaidām atpaliek no iepriekšējās, tomēr apstrādes algoritms nepārtraukti uzlabojas, bet cenas samazinās.


Termiskie sensori (termokameras)

Siltuma sensori uztver siltumu, ko izstaro cilvēka ķermenis (galva). Procesors, kas iebūvēts sensorā, izdala uz ekrāna objektus – cilvēkus, aprēķina to pārvietošanās trajektorijas un izdod signālus, kad objekti pāriet nosacītu robežu ieejai vai izejai. Siltuma sensori tiek uzstādīti pie griestiem un nodrošina cilvēku skaitīšanu ar precizitāti 96-99% . Ieteicamais sensora uzstādīšanas augstums ir no 3 līdz 4 metriem, maksimālais - 7,5 metri. Siltuma sensoru citas priekšrocības:

• neliels izmērs;
• regulējama skaitīšanas zona;
• darbs ar apjomīgu cilvēku plūsmu;
• augsts jūtīgums;
• automātiska adaptācija pie telpas temperatūras
• aizsardzība pret bojājumiem barošanā, jo tiek izmantota energoneatkarīga atmiņa.

Sensoru pieslēgšana pie sistēmas servera notiek caur TCP/IP, kas arī nodrošina sensora barošanu ar Power Injector līdzekļiem.

Produktu katalogsProgramma FidPark-Counter

- universāla programma, tiek izmantota cilvēku skaitīšanai objektos ar vienu vai vairākām ieejām un izejām, kā arī automašīnu uzskaitei autostāvvietās ar vienu vai vairākām iebrauktuvēm un izbrauktuvēm.

Kā signālu avoti tiek izmantots plašs ierīču klāsts: siltuma vai cilpu sensori, infrasarkanās barjeras u.c.). Rezultāts (piemēram, brīvo vietu skaits) tiek attēlots uz tablo.

Statistisko atskaišu ģenerācija tabulu un grafiku veidā ļauj saņemt detalizētu informāciju par procesu dinamiku, kas saistīti ar objektu.

Programmas-skaitītāja ekrānu formas:

Statistiskā atskaite 1
Statistiskā atskaite 2

Statistiskā atskaite (grafiks)