BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Maksas piekļuves kontroles sistēmas FidPark stāvvietu vadības sistēmas
Piedāvājam plašu FidPark risinājumu klāstu autostāvvietām ar vienu jeb vairākām stāvvietu zonām un lokaniem tarifiem. Sistēmas nodrošina augstu komforta līmeni klientiem, kā arī sniedz visu nepieciešamo informāciju un atskaites.

Stāvvietas ir iespējams izveidot gan ar barjerām, gan bez. Ar barjerām – klients netiek izlaists, kamēr nav veikts maksājums. Bez barjerām – ja klients nav norēķinājies līdz noteiktam laikam (piemēram, līdz pusnakts), transportlīdzekļa reģistrācijas numurs tiek ievietots “melnajā sarakstā” un stāvvietas pārvaldnieks var uzsākt apmaksas/soda piedziņas procesu. Kases automāti sniedz klientiem ērtas lietošanas un apmaksas iespējas (priekšapmaksa, pēcapmaksa utt.) papildus mobiliem maksājumiem.

Transportlīdzekļu reģistrācijas numuru atpazīšana
Transportlīdzekļu reģistrācijas numuru atpazīšana (APNR – Automatic Plate Number Recognition) mūsdienās kļūst arvien populārāka, jo ievērojami paplašina funkcionālas iespējas un ar to vairs nav nepieciešama termināļu vai barjeru uzstādīšana. Salīdzinot ar citām tehnoloģijām, šādu autostāvvietu projektēšanas un iekārtu, īpaši videokameru, izvietošanas procesā ir jāievēro stingrākas prasības. Izpildot visus nosacījumus, mūsu ANPR sistēma nodrošina augstu atpazīšanas kvalitāti.

FidPark-Phone
FidPark-Phone izmanto mobilos telefonus kā identifikācijas līdzekli. Šī sistēma lieliski darbojas slēgtās stāvvietās, kuras apmeklē pastāvīgie klienti un to apmeklētāji. Piedāvātais risinājums nodrošina optimālu stāvvietu sadalījumu starp nomniekiem un to apmeklētājiem, kā arī nav nepieciešams apsardzes darbinieks vai termināļi, kas kontrolē ieeju/izeju.