BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@biss.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Pakalpojumu automātizācija Autostāvvietu vadības sistēmas FidPark

FidPark-Car autostāvvietu vadības sistēma nodrošina autostāvvietas pakalpojumu kontroli un apmaksu, kā arī citu preču un pakalpojumu kontroli un apmaksu. Klientu identificēšanai var izmantot automašīnu numura zīmju ciparus, talonus ar svītrkodiem, bezkontakta (RFID) kartes, mobilā telefona numuru. Autovadītājiem tiek piedāvātas dažādas stāvvietas lietošanas  un ērtai apmaksas iespējas - priekšapmaksa, depozīts, notikumu caurlaides, abonementi, kā arī automātiskie maksājumi, kas ir piesaistīti automašīnas numuram vai bankas kartei.

Sistēmas parametrus var "konfigurēt" tā, lai sasniegtu noteiktu biznesa mērķi - maksimālu peļņu, maksimālu stāvvietas caurlaidības spēju, brīvo vietu pieejamību. FidPark var integrēt ar citām - piemēram, piekļuves kontroles un videonovērošanas sistēmām, kā arī ar uzņēmuma biznesa uzskaites sistēmām. Tiek uzturētas daudzzonu autostāvvietas, kā arī bezbarjeru risinājumi.

FidPark risinājumi dienesta stāvvietām ievērojami samazina izdevumus to pārvaldībai un uzturēšanai.

Maksas stāvvietas var aprīkot ar dažādas konfigurācijas automātiskajām kasēm (kases automātiem), kas identificē klientus pēc RFID koda, a/m valsts numura jeb talona svītru koda. Atkarībā no aprīkojuma automāti var pieņemt apmaksu tikai ar bankas norēķinu kartēm, banknotēm un/vai monētām, kā arī izsniegt atlikumu banknotēs vai monētās.FidPark vadības programmatūra
FidPark sistēma darbojas Windows vidē on-line režīmā, to vada servera programmatūra. Atkarībā no drošības un uzticamības prasībām, tā var atrasties fiziskā jeb virtuālā serverī vai arī mākonī. Salīdzinoši vienkāršās sistēmās šo programmatūru var izvietot kādā no esošajiem datoriem (piemēram, kases automātā).

Speciālās FidPark programmas nodrošina sistēmas attālināto pārvaldību - sistēmas lietotāju un pastāvīgo klientu reģistrāciju, dažādu pārskatu ģenerēšanu, termināļu vadību.


"Slēgtas" un "atvērtas" stāvvietas
FidPark var izmantot "slēgto" (off-street) un "atvērto" (on-street) stāvvietu ierīkošanai. Pirmajā gadīumā klienti fiziski nevar izbraukt, kamēr nav norēķinājusies par pakalpojumiem. Otrajā gadījumā klients tiek administratīvi piespiest samaksāt (arī zināmo laiku pēc izbraukšanas), piemēram, draudot viņam ar iespējamo sodu.

Off-street stāvvietas tiek aprīkotas ar barjerām pie iebraukšanas un izbraukšanas, ka arī ar kases automātiem jeb kasiera darba vietu. Sistēmas var darboties automatiskā režīmā.

On-street stāvvietas tiek aprīkotas ar vienu jeb vairākiem parkomatiem, kas izsniedz talonus ar tajos noradīto apmaksāto laiku, jeb ļauj klientam ievadīt savas a/m numuru. On-street sistēmā ir nepieciešams kontrolieris, kam ir viedtālrunis un attiecīga FidPark aplikācija (KDV), kas ļauj kontrolierim periodiski pārbaudīt visas a/m stāvvietā.

Abos gadījumos visas iekārtas komunicē ar FidPark serveri, kurš nodrošina sistēmas vadību un uzturēšanu.

FidPark ar a/m numura atpazīšanu ļauj izveidot arī kombinētu sistēmu - off-street bez barjerām un bez kontroliera, kad tiek reģistrēti visu iebraucošu un izbraucošu a/m valsts numuri, un izveidots sarksts ar a/m numuriem, kas izbrauca bez sniegta pakalpojuma apmaksas