BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Speciālizētas FidPark sistēmas Ieejas biļešu kontrole un pārdošana
FidPark-Ticket
FidPark-Ticket specializēta sistēma izmanto svītrkodu biļetes pieejai pasākumiem. Biļešu nolasītāji atrodas ātrdarbīgos turniketos un kontrolieru mobilajos termināļos, kas pieslēgti pie sistēmas serveriem. Uz serveriem atrodas aktuāla informācija par biļešu statusiem. Papildus svītrkodu skeneriem turniketos var uzstādīt arī RFID-nolasītājus dienesta caurlaidēm, kā arī abonementa biļešu validēšanai. Opcionāli var atļaut izēju un ieeju atpakaļ ar to pašu biļeti pārtraukuma laikā. Sistēma nodrošina visu iekārtu attālinātu diagnostiku un notikumu žurnālēšanu.

FidPark-Ticket var vadīt arī autostāvvietās, kas atrodas pie pasākumu norises vietām. Pie tam pasākuma ieejas biļeti var izmantot arī kā priekšapmaksāto caurlaidi iebraukšanai un izbraukšanai autostāvvietā noteiktā laika periodā. Tas ļauj ietaupīt apmeklētāju laiku un samazināt rindas pie izbraukšanas.

Kases automāti, kas pārdod biļetes, var darboties kā kioski, kas ir pieslēgti pie ārējā tirdzniecības servera (piemēram, ar iespēju izvēleties pasākumu, vietu zālē utt.), jeb var izmantot viekāršaku biļešu sistēmu (piemēram, dabas parkos), kas ir iebuvēta FidPark sistēmā.