BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1 (Kalnciema biroji), Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67805805
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Automātiska ieejas biļešu kontrole
Ieejas biļešu automātiskās kontroles sistēmas nodrošina skatītāju "pašapkalpošanos" ne tikai iegādājoties biļetes Internetā, bet arī apmeklējot pasākumu. Šādas sistēmas ļauj samazināt ar personālu (kontrolieriem) saistītos izdevumus. 

Pieejas kontrolei tiek izmantoti kontrolieru mobilie termināļi un turniketi ar iebūvētu 1D- vai 2D-svītrkodu jeb RFID-nolasītājiem. Pamata prasības pret tādu sistēmu:
  • pastāvīgi sakari  ar tirdzniecības serveri, kur glabājas identifikatori un pārdoto biļešu statusi,
  • garantija, ka ieiet varēs pat ar tikko kā nopirktu biļeti,
  • aizliegums ieiet ar identisku biļeti/kodu caur to pašu vai citu kontroles punktu.


FidPark-Ticket ir viena no pieejas kontroles sistēmas FidPark opcijām, kas izmanto biļetes ar divdimensiju (2D) vai viendimensiju (1D) svītrkodu. Biļešu nolasītāji ir iebūvēti ātrdarbības turniketos un kontrolieru mobilajos termināļos, kas pieslēgti tirdzniecības sistēmas serveriem. Datu apmaiņa ar serveriem, kuros pastāvīgi atjaunojas informācija par uz doto pasākumu pārdoto biļešu statusu, notiek caur datoriem-datu replikatoriem, kas nodrošina sistēmas darba spējas pat īslaicīgu sakaru zuduma ar tirdzniecības serveri gadījumos. Vēl bez svītrkodu skeneriem, turniketos var uzstādīt arī RFID-nolasītājus ieejai un izejai ar dienesta caurlaidēm, kā arī abonementa biļešu validēšanai.

Pie katra datora-replikatora var pieslēgt līdz 64 turniketus, šos pašus datorus var izmantot arī kā POS (Point Of Sale). Sistēma nodrošina attālinātu visu iekārtu diagnostiku, kā arī tiek vests visu notikumu un biļešu numuru elektroniskais žurnāls.

FidPark-Ticket var tikt izmantota arī autostāvvietās, kas atrodas pie pasākumu norises vietām. Pie tam ieejas biļete uz pasākumu tiks izmantota arī kā vienreizēja caurlaide iebraukšanai un izbraukšanai autostāvvietā noteiktā laika periodā, kas ļauj ieekonomēt apmeklētāju laiku, apmaksājot stāvvietu, kad pasākums beidzies, un samazināt rindas pie izbraukšanas.