BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00

13.jūnija 9:00 - 18:00
19.jūnija 9:00 - 17:00
22. - 24. jūnijā - Brīvdienas
Partneri
Sistēmas un risinājumi Pakalpojumu automātizācija Sistēmas baseiniem un SPA centriem, FidPark-SPA

FidPark-Spa vadības sistēma paredzēta klientu pieejas kontrolei baseinos, sporta zālēs, fitnesa klubos un citos objektos, kur aproce ar bezkontakta čipu tiek izmantota klientu identifikācijai un norēķiniem.

Atkarībā no apmeklētāja statusa un/vai samaksātās summas, viņa aprocei tiek piešķirtas tiesības iekļūt attiecīgās telpās – vīriešu vai sieviešu ģērbtuvēs, saunā, vingrošanas zālē u.c. Pie tam, aproce (ar MIFARE bezkontakta čipu) tiek izmantota arī kā elektroniskā atslēga, ar kuru var aizvērt izvēlēto skapīti un pēc tam to atvērt.

Pie izejas notiek aproces stāvokļa kontrole, un, ja apmeklējums (pakalpojums) ir pilnībā apmaksāts un skapītis palicis atvērts, tad aproce tiek pieņemta (manuālā vai automātiskā režīmā), un apmeklētājs var iziet caur turniketu.

FidPark-Spa sistēmā ir iekļautas sekojošas komponentes:

• serveris ar vadības programmu FP-SpaServer;
• kasiera darba vietu (ar fiskālo moduli, kases kasti un pircēja displeju);
• operatora darba vietu (ar aproču nolasītāju un web-kameru);
• stabiņu ar aproču “rijēju”;
turniketu(us) pie ieejas un izejas;
sienas informācijas termināļus, lai kontrolētu klienta/aproču statusu un indicētu skapīša numuru;
• pieejas kontroles sistēmu DAccess ar slēdzenēm un kontrolieriem;
• lokālo tīklu, pie kura pieslēgtas visas augstāk norādītās iekārtas;
skapīšus ar autonomām elektroniskajām slēdzenēm.

Sistēma uztur daudzas klientu grupas un tarifu plānus. Ir iespējama apmeklējuma priekšapmaksa un pēcapmaksa, abonementi, depozīti, dienesta caurlaides. Izsniedzot aproci, var noteikt apmeklējuma laiku (piemēram, 2 stundas), pēc kura iztecēšanas, tarifs var strauji palielināties (soda analogs).

X- un Z-atskaites no kasiera programmas var eksportēt uz uzņēmuma grāmatvedības uzskaites sistēmu. Pastāv iespēja ģenerēt dažādas statistiskās atskaites.Informācijas termināļi

Termināļi nodrošina iespēju nolasīt bezkontakta aproces jeb kartītes ar MIFARE čipu. Uz ekrāna parādās laiks, līdz kuram tiek apmaksāts/sniegts pakalpojums (ja tas ir nokavēts, tad sarkanā krāsā), kā arī skapīša numurs un cita nepieciešamā informācija.

WindowsCE operētājsistēma, skārienjutīgs ekrāns, iebūvēts nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu sniedz iespēju izmantot šo termināli arī citu uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar datu ievadi, apstrādi un indikāciju.