BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Speciālizētas FidPark sistēmas Autotransporta rindu vadības sistēmas
Sistēmas versija ir paredzēta rindu organizēšanai stāvvietā pirms iebraukšanas objektā - piemēram, muitas caurlaides punktā vai tehniskās apskates stacijā. Pamatā tā ir maksas autostāvvieta ar daudzām automašīnu rindām.

Pie iebraukšanas autovadītājs saņem taloniņu ar numuru un informāciju, kur izvietot savu a/m, jeb redz šo informāciju uz tablo, un novieto automašīnu tai paredzētājā vietā. Stāvvietā ir uzstādīts liels tablo, kurā tiek parādīts taloniņa numurs, kuram ir pienākusi rinda.

Tiek novērsta nepieciešamība pēc liekiem manevriem rindā un automašīnu pārkārtošanas. Sistēma nodrošina optimālu autostāvvietas teritorijas izmantošanu un ļauj ietaupīt iekšējas iebraukšanas/izbraukšanas joslu skaitu.Sistēmas uzdevums ir automašīnu izvietošana tādā veidā, lai tās netraucētu citai izbraukt (t.i. izbraukšanas brīdī automašīnas priekšā nedrīkst atrasties cits transporta līdzeklis). Šim nolūkam stāvvietā tiek izveidots attiecīgs līniju sadalījums, bet iebraukšanu aprīko ar automātiskām barjerām un termināliem talonu izsniegšanai un reģistrācijai.

Iebraukšanas terminālā autovadītājs izvēlas saziņas valodu, ievada aptuvenu izbraukšanas laiku, savas automašīnas gabarītus un saņem talonu ar norādītu stāvvietas numuru. Sistēma automātiski piemeklē vietu stāvvietā tādā veidā, lai izbraukšanas brīdī pirms tās nebūtu citas automašīnas.