BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Pakalpojumu automātizācija FidPark ar automašīnu numura atpazīšanu
FidPark versija ar a/m numurzīmju atpazīšanu (ANPR - Automatic Number Plate Recognition, LPR - Licence Plate Recognition) ir paredzēta maksas un dienesta autostāvvietām, un kļūst arvien populārāka, jo nav nepieciešama termināļu uzstādīšana. Pie tam rodas papildus kontroles iespējas, neizmantojot barjeras pie iebraukšanas/izbraukšanas un starp stāvvietas zonām. Piemēram, sistēmā var reģistrēt iebraukšanas un izbraukšanas laiku, un darboties kā on-street, bet bez kontroliera.

FidPark-ANPR kases automāti klientam ļauj ievadīt savas a/m numuru un samaksāt par stāvvietu pat tad, ja automašīnas numurs pie iebraukšanas tika nolasīts ar kļūdu. Sistēmas programmatūra nodrošina kvalitatīvo atpazīšanu arī gadījumos, kad automašīna pret kameru ir piebraukusi leņķī, tai nav standarta numura zīmes, tas ir taksometrs ar burtiem TO un TQ, tas ir elektromobilis ar gaiši-ziliem simboliem utt., kas apgrutina atpazīšanu.

Publiskās stāvvietās ar lielo a/m plūsmu un apgrutināto atpazīšanu mēs piedavājam kombinēt ANPR tehnoloģiju ar svītru kodiem. Vadītājs pie iebraukšanas paņem talonu, apmaksā to kases automātā, bet izbrauc pēc a/m numura, izmantojot talonu tikai tad, ja numurs netika pareizi atpazīts. Izbraucot no stāvvietas, var pārbaudīt gan talona numuru, gan automašīnas numuru, kas izslēdz iespēju no stāvvietas izbraukt ar svešu automašīnu.

Salidzīnot ar tradicionālajām tehnoloģijām, ANPR autostāvvietu projektēšanas un iekārtu (īpaši videokameru) izvietošanas procesā ir jāievēro stingrākas prasības. Izpildot visus nosacījumus, mūsu ANPR sistēma nodrošina gandrīz 100% atpazīšanas kvalitāti.


Free-Flow režīms
FidPark-ANPR sistēma Free-Flow režīmā nodrošina iespēju reģistrēt braucošao automašīnas ar turpmāko datu apstrādi atbilstoši noteiktiem uzdevumiem. 
 
Tajā pašā laikā var kontrolēt uzdotos parametrus un apstākļus - piemēram, momentāno vai vidējo ātrumu, intervālu un citus parametrus.