BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri

FidPark-2 programmatūra ir paredzēta daudzfunkcionāliem objektiem (piemēram, izklaides un sporta centriem, daudzstāvu/daudzzonu stāvvietām) ar kontrolpunktiem (turniketiem, barjerām) starp zonām, kurās klienti saņem atšķirīgus pakalpojumus. 

Daudzstāvu autostāvvietās, piemēram, tie ir stāvi ar atšķirīgiem tarifiem un transportlīdzekļa uzturēšanās ilguma kontroli katrā stāvā, caur kuru tas izbrauc. Baseinos un sporta centros tas ir informācijas centrs, ģērbtuve, pieaugušo un bērnu baseins, atpūtas zona, sauna, sporta zāles, (daudzzonu) stāvvieta. Izklaides centros - stāvvieta, sporta zāles, atrakcijas.

FidPark-2 ar katru zonu tiek saistīti pakalpojumi, kuri tiek sniegti šajā zonā. Kad klients ar savu caurlaidi šķērso kontrolpunktu uz robežas starp divām zonām, sistēma pārbauda tā tiesības atstāt pirmo zonu (piem., vai ir apmaksāti pakalpojumi, kas saņemti šajā zonā), kā arī tā tiesības iekļūt otrajā zonā (piem., vai pakalpojumu šajā zonā var saņemt ar priekšapmaksu vai pēcapmaksu). Ja piekļuve ir atļauta, tad saskaņā ar sistēmas konfigurāciju pakalpojumu saņemšana pirmajā zonā beidzas un/vai tiek apturēta, otrajā zonā - sākas un/vai tiek atjaunota.
 
SPA centrā FidPark-2 baseina apmeklējumiem var uzskaitīt tikai to laiku, kuru klients pavada tieši baseinā, nevis ģērbtuvē pirms un pēc baseina izmantošanas. Cits piemērs - automašīnas, kuras stāv daudzstāvu stāvvietā, bet ceļā turp un atpakaļ šķērso VIP zonu pirmajā stāvā.
 
Šāds algoritms ļauj pārdot klientiem abonementus ar pakalpojumu komplektu (piem., baseins un fitnesa zāle), derīguma termiņu (piem., mēnesis), apmeklējuma ilgumu (piem., līdz divām stundām), kā arī to skaitu (piem., ne vairāk kā 30 reizes mēnesī).

Šādos objektos ir vajadzīgi lieli resursi klientu apkalpošanai, it īpaši, pakalpojumu komplektu pārdošanai pieaugušajiem, bērniem, ģimenēm, invalīdiem un viņu pavadošajām personām, kā arī pamata un papildu pakalpojumu apmaksai/piemaksai. Vairāki FidPark-2 papildinājumi ievērojami paātrina klientu apkalpošanas procesu, piem., var sakomplektēt pakalpojumus, kuri saistīti ar dažādām zonām. 

FidPark-2
iespējas ļauj to efektīvi izmatot arī tehnoloģisko procesu kontrolei ražošanas uzņēmumos, kur tiek saņemta vai izsniegta produkcija (iebraukšana, svēršana, iekraušana-izkraušana, atkārtota svēršana, dokumentu noformēšana, izbraukšana).