BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Lai FidPark kases automātus un kasieru darba vietas varētu izmantot Latvijā, tie tika papildināti ar sertificētu FidPark Kases Sistēmu (FPKS) atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 95 un 96. FPKS var izmantot preču un pakalpojumu tirdzniecības automatizācijai, kā arī integrēšanai ar citām sistēmām bez apgrozījuma ierobežojumiem.
 
FPKS iekļauj noplombētu datoru ar reģistrētu programmatūru un čeku printeri, kurai tika veikta atbilstības pārbaude un atbilstoši VID prasībām piefiksētas visu programmu kontrolsummas.

Saskaņā ar iepriekš minētajiem MK noteikumiem visi kases automāti, kas ir pieslēgti pie lokālā tīkla, tiek uzskatīti nevis par tirdzniecības automātiem, bet par "pašapkalpošanās kases sistēmām", un tos ir jāsertificē pat tad, ja apmaksa tiek veikta tikai ar bankas norēķinu kartēm. Uz katru automātu attiecas tādas pašas prasības, kā kases sistēmai ar apgrozījumu virs 1,5 milj. EUR (arī tad, ja norēķini tiek veikti tikai ar bankas norēķinu kartēm). Tas pats attiecas uz kasiera darba vietām, kas darbojas lokālajā tīklā.