BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Pakalpojumi ID-karšu personalizēšanas pakalpojumi

Sniedzam plastikāta karšu izgatavošanas un personalizēšanas pakalpojumus, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Piedāvājumā dažāda veida plastikāta kartes (PVC, HiCo, LoCo, u.c.).

Mūsu piedāvājamais pakalpojumu klāsts ietver plastikāta karšu parauga izgatavošanu, ražošanu un personalizēšanu, pasūtītāja maketa izstrādāšanu un pilnveidošanu.


Numuru drukāšana – analogas burtu un ciparu informācijas drukāšana uz plastikāta kartes (klienta numurs, kods, u.t.t.).   Paraksta josla – josla uz kartes, kas paredzēta paraksta parauga vai citas informācijas izvietošanai.
  Svītrkods – kodēta burtu-ciparu informācija, kas tiek attēlota svītru koda veidā     Notīrāma aizsargjosla (scratch panel) – informācijai uzklāts necaurspīdīgs aizsargslānis, lai aizsargātu slepenu informāciju. Lai tai piekļūtu, nepieciešams notīrīt šo aizsargslāni
  Karstspiede ar foliju – folijas uzklāšana ar karstspiedes metodi uz kartes virsmas, izmantojot trafaretu. Piedāvājumā zelta, sudraba un hologrāfiskā folija.     Magnētiskā svītra LoCo un HiCo – satur magnētiskajā svītrā iekodētu informāciju, ko atšifrē speciāla nolasīšanas iekārta.