BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Aprīkojums un programmas Informācijas termināļi, displeji un indikatori
Informācijas termināļi
Piedāvājam informācijas termināļus, kas sniedz iespēju klientam saņemt individuālu informāciju, izmantojot savu bezkontakta karti vai aproci. Īpaši aktuāli šie info terminālī ir sistēmās ar a/m numurzīmju atpazīšanu un maksas pieejas kontroles sistēmās, kad klientam ir nepieciešams zināt, kāpēc viņš netiek ielaists jeb izlaists.

Sienas terminālu skārienjutīgs ekrāns, iebūvēts nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu sniedz iespēju izmantot šo terminālu arī citās automatizācijas sistēmās dažādu uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar datu ievadīšanu, apstrādi un indikāciju.3

Displeji/tablo
Krāsainus grafiskus displejus izmanto pirms iebraukšanas autostāvvietā, brīvo vietu indikācijai (sarkans un zaļš indikators), vai brīvo vietu skaita indikācijai (ciparu indikatori). Pēdējais variants ir vēlamāks, jo sniedz klientam iespēju novērtēt laiku, ko aizņems brīvas vietas meklēšana, vai atteikties no iebraukšanas gandrīz aizpildītā autostāvvietā. Displeji var radīt arī paziņojumus un reklāmu.