BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Jaunumi BISS
[24.09.2020] - FidPark-ANPR stāvvietu kontroles un apmaksas risinājums
FidPark-ANPR stāvvietu kontroles un apmaksas risinājums
FidPark-ANPR ir stāvvietu kontroles un apmaksas risinājums, kas piedāvā iespēju izveidot stāvvietas ar vai bez barjerām. Salīdzinot ar tradicionālajām autostāvvietām, šīs tehnoloģijas ievērojami atvieglo lietošanu un samazina stāvvietu vadības izmaksas.

Ar barjerām – klients netiek izlaists, kamēr nav veikts maksājums. Bez barjerām – ja klients nav norēķinājies līdz noteiktam laikam (piemēram, līdz pusnakts), transportlīdzekļa reģistrācijas numurs tiek ievietots “melnajā sarakstā” un stāvvietas pārvaldnieks var uzsākt apmaksas/soda piedziņas procesu.

FidPark nodrošina iespēju norēķināties kases automātā vai ar aplikācijas Mobilly starpniecību, ievadot sava transportlīdzekļa reģistrācijas numuru. Kad tiek izmantota šāda veida stāvvieta, vadītāja reģistrētā numurzīme tiek atpazīta, nodrošinot iebraukšanu un izbraukšanu. Stāvvietas maksa tiek aprēķināta un pieskaitīta rēķinam pie izbraukšanas. Tā kā mobilā aplikācija ļauj vadītājam veikt norēķinus attālināti, tas novērš nepieciešamību pēc fiziskām barjerām un maksājumu stacijām autostāvvietās.

Mobilly Automatic klientiem norēķini notiek automātiski izbraukšanas brīdī.

Ja sistēmas, kas izmanto tikai ANPR, darbojas maksas stāvvietās, to kvalitatīvai darbībai un saziņai ar klientu ir nepieciešams informēt klientus par iebraukšanas nosacījumiem un apmaksas veidu. Grafiskie tablo pie iebraukšanas un izbraukšanas, kas parāda transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un apmaksas statusu.

Ieskats autostāvvietas darbībā un ievērojami samazinātas izmaksas

Sistēma tiek pārvaldīta centralizēti, sniedzot vadībai stāvvietas datu analīzi un atskaites par noslogojumu. FidPark-ANPR tehnoloģijā tiek izmantota video atpazīšana, kuras uzturēšanas izmaksas ir rentablākas salīdzinājumā ar standarta elektronisko autostāvvietu sistēmu.